O NAS

Wszyscy mamy potrzebę wyciszenia się i odpoczynku zarówno fizycznego jak i psychicznego po całych dniach pracy i obowiązkach dnia codziennego.

Szukamy takiego miejsca, gdzie w otoczeniu pięknego wystroju, intymności i ciszy, pośród świec i relaksującej muzyki, moglibyśmy odpocząć i zadbać o nasze ciało.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom w zakresie profesjonalnych usług kosmetycznych, stworzyliśmy tak wyjątkowy Instytut Urody „GRAZIA”.

Oferujemy szeroki wachlarz usług kosmetycznych i aparaturowych: do twarzy, ciała, rąk i stóp, skierowanych zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Ambicją naszą jest sprostanie wymaganiom stawianym przez Klientów, dlatego pracujemy na światowych markach kosmetyków oraz najlepszych i najnowocześniejszych technologiach.

Nasz zespół stanowią osoby z ogromnym doświadczeniem, profesjonalizmem i wiedzą w dziedzinie kosmetologii i podologii. Zapewnią wszystkim naszym Klientom wspaniałe doznania, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Proponujemy Państwu szeroki wybór programów pielęgnacyjnych dla różnego typu problemów. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, zapewniając kompleksową ofertę, miłą atmosferę oraz życzliwą i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy.