VOUCHER

Masz problem z wyborem prezentu dla swoich bliskich i przyjaciół? Nie masz pomysłu na prezent, nie wiesz czym obdarować swoich najbliższych, aby byli naprawdę szczęśliwi. Chcesz podarować coś wyjątkowego, a zarazem oryginalnego?

Proponujemy zakup VAUCHERA!

Kompleksowa pomoc w dziedzinach zdrowia i urody, wydobywanie naturalnego piękna i przywracanie dobrego samopoczucia – to wszystko może być wspaniałym podarunkiem. Vaucherem może być wybrany zabieg, indywidualnie ułożone menu zabiegowe lub zaproszenie o określonym nominale, a wyboru dokona na miejscu w Instytutie sam obdarowany po zapoznaniu się z oferta zabiegową. Zakupu Vouchera można dokonać osobiście w Instytutie lub telefonicznie. Karta Upominkowa to elegancki i oryginalny prezent nie tylko dla bliskich czy przyjaciół, ale także dla pracowników , lojalnych klientów i partnerów biznesowych.

DSC_9509fsminDSC_9504fsmin

*Termin ważności Vauchera to 3 miesiące od daty zakupu.

 

URODZINY

Chcesz aby Dzień Twoich Urodzin był dla Ciebie jeszcze bardziej wyjątkowy?

W Instytutie Urody Grazia każdy Klient w dniu swoich urodzin ma możliwość skorzystania z 15% zniżki. Rabat obowiązuje po okazaniu dowodu osobistego bądź innego dokumentu potwierdzającego datę urodzin. Promocja obejmuje wszystkie zabiegi kosmetyczne w dniu urodzin solenizanta.c3_lista_prezentow_slubnych

 

* Zakupionych Vaucherów nie wymieniamy na gotówkę. Możemy tylko zmienić rodzaj zabiegu.

* Zwrotów zakupionych pakietów i Vaucherów nie uznajemy.